Roksana Słupek

Roksana Słupek - Ambasadorką Fundacji Czas na Bydgoszcz

Roksana Słupek to wybitna polska triatlonistka, która od lat z sukcesami reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej. Zdobywczyni licznych medali w prestiżowych zawodach triatlonowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, stała się wzorem sportowej determinacji, pasji oraz profesjonalizmu.

W 2024 roku Roksana spełniła jedno ze swoich największych sportowych marzeń, startując na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. To ogromne wyróżnienie dla niej, jak i dla całej polskiej społeczności triatlonowej. Jej udział w olimpiadzie jest efektem lat ciężkiej pracy i konsekwentnego dążenia do doskonałości w tej trudnej i wymagającej dyscyplinie sportu. Start na igrzyskach stanowi nie tylko szczyt sportowych ambicji, ale także inspirację dla młodych sportowców, którzy marzą o podobnych osiągnięciach.

Jako Ambasadorka Fundacji Czas na Bydgoszcz, Roksana aktywnie wspiera działania na rzecz promocji zdrowego stylu życia, sportu oraz aktywności fizycznej wśród mieszkańców Bydgoszczy i regionu. Co więcej, Roksana Słupek jest również stypendystką naszej fundacji, co dodatkowo podkreśla naszą wspólną misję wspierania utalentowanych sportowców z Bydgoszczy. Dzięki wsparciu fundacji, Roksana może jeszcze lepiej przygotowywać się do najważniejszych startów i realizować swoje sportowe cele na najwyższym poziomie.Jej zaangażowanie i chęć inspirowania młodych sportowców idealnie wpisują się w misję naszej fundacji. Roksana nie tylko promuje ideę triatlonu, ale także pokazuje, że z odpowiednią motywacją i pracą można osiągać najwyższe cele.